close
keramicke_slunicko

Dětský pokoj je královstvím našich nejmenších. Jeho podoba se kolikrát značně odlišuje od ostatních místností v rodinném domě nebo bytě. Kde jinde by měla být uplatněna „uvolněnost“ a smysl pro detail, než právě v dětských pokojích? Zajímavým řešením, které na první pohled představuje drobnost, ze které se však skládá celek, je dekorace na zeď, samozřejmě v dětském stylu a designu!

Dekorace ve stylu koníka se bude líbit /
Dekorace ve stylu koníka se bude líbit /

Dekorace na zeď je však široký pojem. Může nabývat několika podob a designových, ale i technických provedení. Designově přívětivým materiálem je keramika. Jak by se vám, ale i vašim dětem líbily keramické dekorace na stěnách? Určitě je to něco, co dodává „šmrnc“ a oživení, po kterém prahnete.

Keramické dekorace na zeď v mnohých provedeních

Keramické dekorace vás určitě zaujmou. Podívejte se na stránky keramika-andreas.cz a vyberte si i vy ozdoby a dekorační prvky, které vás nejvíce osloví. Může se tak jednat například o keramické sluníčko. Špatně nevypadají ani keramičtí koně nebo keramické kočky.

Keramické sluníčko také ozdobí zeď dětského pokoje /
Keramické sluníčko také ozdobí zeď dětského pokoje /

Nabízené dekorace na zeď z keramiky pochází z votické dílny. Jedná se o ruční výrobu, která zajišťuje originalitu jednotlivých kusů. Přidáte-li k tomu ještě výborné grafické a umělecké podání, bude to možná právě to, co hledáte, právě to, co v dětském pokojíčku u vás doma ještě chybí! Potěší i velice příznivá pořizovací cena a rychlost dodání.

Dětský pokoj již nemusí představovat stereotyp a šedinu nic neříkajících prostorů. Interiér je hrou, kde pouze a jen vy určujete pravidla. K podstatným změnám stačí málo, nikdo netvrdí, že je třeba překopávat bytové prostory od základů. Právě drobné dekorační prvky jsou tohoto tvrzení živým důkazem. Stěny by neměly být prázdné, popřemýšlejte, co by se kam nejvíce hodilo a pořiďte dekoraci na zeď nejen do dětských pokojů, ale i do ostatních místností!

Tags : bytové doplňkyexteriér

Komentáře k článku