close
Spolupráce

Dřevěné podlahy jsou dlouhodobou investicí do pohodlí i kvality

drevo

Chystáte se dělat nové podlahy? Jistě sami tušíte, že to bude velká investice, a je proto nutné vše dobře promyslet, abyste své peníze neinvestovali do špatného produktu. Na trhu je vícero typů podlah a každý má své pro i proti, ale jeden typ přeci jen mezi všemi vyniká. A tím jsou právě dřevěné podlahy. Proč vybrat právě je a hodí se dřevo vůbec do vašeho interiéru?

Nestárnoucí klasika

Na poslední otázku lze odpovědět snadno – určitě hodí, protože dřevo je nesmírně variabilní a snadno se sladí s jakýmkoliv prostorem. Dřevěná podlaha je moderní, ale nadčasová, a na podlaze vytváří dokonalý povrch, který bude odolný a trendy nejen dnes, ale také za pár let. Pravé dřevo navíc navyšuje hodnotu celé vaší nemovitosti – jde o dobrou investici, která se vyplatí.

Přírodní a bezpečné

Dřevěné podlahy Esco jsou vyrobeny z čistě přírodního materiálu a jsou zdravotně zcela nezávadné. Je to samozřejmě skvělá volba také s ohledem na alergiky nebo astmatiky, ale také pro děti, které svět nejčastěji objevují právě přímo z podlahy.

Teplo od noh

Dřevěné podlahy jsou vhodné také pro vytápěcí podlažní systémy. Dřevo mívá nízký tepelný odpor a má takřka ideální vlastnosti právě pro tento druh vytápění.

Bez laku ani ránu

Dřevěné podlahy z kolekce The Family nabízí skutečně to nejlepší, co příroda dovede vytvořit. Samotné dřevo neobsahuje žádné škodlivé látky, a podobně je neobsahují ani laky, kterými je povrch ošetřený. Lakovaná podlaha samozřejmě výrazně ulehčí úklid, ale také chrání podlahu před poškozením.

Když ne dřevo…

Z různých důvodů si někteří lidé nemohou dřevěnou podlahu vybrat. Co pak? Velmi dobrým řešením mohou být také plovoucí podlahy, které velmi zdařile imitují dřevěné povrchy a nabízí dobrý kompromis mezi cenou a kvalitou. Plovoucí podlaha se navíc snadno pokládá, a může se tedy hodit třeba i jen jako dočasné řešení.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře k článku