close
no thumb

OLYMPUS DIGITAL CAMERAZáclony a závěsy patří ke standardnímu vybavení v podstatě každého bytu. I je lze však podstatně designovat! Co třeba drobné dekorace, díky kterým ještě více vylepšíte celkový pohled?

Záclony a závěsy je možno doslova vyzdobit těmito jednoduchými, ale i složitějšími malými prvky. Uveďme například pestrobarevné motýlky nebo nejrůznější květy ať již orchidejí, tak i tulipánů, fialek a v podstatě jakýchkoliv jiných květin. Dekorační prvky na záclony jsou vyrobeny nejčastěji ze speciálního papíru, případně z fólie nebo látkoviny. Tyto materiály mohou být doplněny ještě dřevem, kovem nebo i plastem. Nabízeny jsou v celé řadě variací, které se od sebe liší provedením, imitací a také velikostí. Do každého interiéru se bude hodit trochu jiná ozdoba. A k čemu byste měli přihlížet? Ohled musíte brát na výmalbu místnosti, na styl a barvu záclony nebo závěsu, ale i na ostatní vybavení a dekorace, které máte v místnosti!

Záclonové dekorace – Hodně krásy, zanedbatelné výdaje

Drobné dekorace na záclony a závěsy seženete, dalo by se říci za pakatel. Pořizovací cena je totiž v řádech desítek až stovek korun. Dekorace nakoupíte v bytových potřebách, rovněž i v papírnictví nebo květinářství. Budete-li šikovní, můžete si nějakou ozdobu vyrobit i sami. Dekorační prvky na záclony lze velmi snadno přemístit, upevňují se totiž většinou zavíracím špendlíkem nebo jiným podobným systémem. Kromě záclony nebo závěsu je můžete připevnit i nálepkou třeba i na stěnu nebo nějakou rostlinu. Jedná se o drobnost, která dokáže výrazným způsobem oživit vzhled jakékoliv místnosti, určitě o podobných dekoracích tedy popřemýšlejte, mnohdy vypadají jako opravdové květiny nebo živočichové z říše hmyzu!

Tags : dekorace