close
Spolupráce

Hliníková okna společnosti JIS nabízejí celou řadu benefitů. Víte, které?

okno

Čeká vás výměna nebo nákup nových oken a vy přemýšlíte nad tím, jaký druh zvolit a na koho se obrátit? Společnost JIS nabízí hned několik různých druhů. Exkluzivitu představují hliníková okna.

Proč si vybrat právě hliníková okna?

Společnost JIS nabízí hliníková okna, která mají dlouhou životnost, moderní vzhled a typická je pro ně i mimořádná odolnost a pevnost. Odolávají jakékoli situaci. Rozhodnete-li se pro hliníková okna společnosti JIS, získáte kvalitní i moderní řešení. Kromě toho ušetříte finanční prostředky, které vynakládáte za energie a jako bonus zajistíte bezpečnost pro své bydlení. To už stojí za úvahu.

Vyberte si modely dle svých potřeb 

Každý jednotlivý model poskytuje optimální konstrukci hliníkového profilu. Díky dokonalé technologii kování okna minimalizují energetické ztráty.

Hliníková okna poskytují luxusní vzhled a snadno se přizpůsobí každému stylu a to díky široké paletě barev. Hliník je materiál pevný a tvarově stálý a díky tomu představují hliníková okna nezničitelné řešení.

Systém Heroal

Hliníková okna tohoto systému patří mezi hravé stavební výplně z nabídky společnosti JIS. Vybírat si můžete z několika hliníkových profilů. Hliníkový profil W72 je charakteristický nadstandardními tepelně izolačními vlastnostmi a nabízí neomezené možnosti uspořádání členění oken. Bonusem je pak krásný a luxusní vzhled.

Hliníková okna tohoto typu jsou vhodnou volbou pro rodinné domky, rezidenční výstavbu i pro komerční objekty. Systém Heroal W74 i nabízí moderní design a dokonalou tepelnou izolaci. Má všestranné možnosti využití. Uvítají jej vyznavači minimalismu. 

Tento okenní profil se hodí do novostavby, ale i při rekonstrukci a renovaci domu či bytu.

Další variantu představuje Heroal W77. Tento model je ideální volbou pro všechny stavby, včetně těch pasivních. Je vysoce mechanicky odolný a má zajímavý vzhled.

Komentáře k článku