close
senior-man-executive-with-white-hair-using-computer-laptop-watching-movie-home-with-coffee_554837-205

Práce z domova má své výhody i nevýhody. Jestliže už jste frustrovaní z toho, že celý den prosedíte doma u počítače zasypaní dokumenty, využijte nadcházejících letních dnů, kdy svůj home office můžete přesunout na vaši zahradu. A co by vám ve venkovní kanceláři nemělo chybět?

1. Slunečník

Abyste se při práci venku vyhnuli spálení nebo úžehu, rozhodně by vám neměl chybět velký slunečník, který bude odolný jak vůči UV záření, tak vůči povětrnostním vlivům. Vybírejte takový, co bude nejen praktický, ale také designově zapadne do vaší zahrady.

2. Zahrada jako pozadí

Rádi se při práci kocháte vaší zahradou či luxusním posezením, jehož tvorba vám dala tolik zabrat? Proč si tyto skvosty nechávat jen pro sebe? Při online pracovních hovorech bude vaše zahrada skvělým pozadím. Jen nezapomínejte, že vždy je lepší se při videohovoru otočit zády ke slunci.

3. Doplňky a nábytek

Neexistuje žádný důvod, proč by domácí kancelář – zvláště ta venkovní – měla působit nevýrazně. Využívejte krásy a klid přírody kolem vás. Květináče, ratanový nábytek, lucerničky a spousta dalších dekorativních prvků udělá z vaší zahradní kanceláře kouzelné prostředí, kde se vám bude senzačně pracovat. Zejména tehdy, když jsou vaše pracovní dny plné stresu.

4. Pryč s okolím

Potřebujete na práci klid a jakýkoliv ruch z ulice vás rozptyluje? Hluk můžete potlačit různými způsoby, například klasickou fontánkou či jezírkem s malým splávkem. Abyste se při práci cítili jako v ráji, přilákejte na zahradu včelky, motýly a ptactvo. Stačí vysadit záhon květin a o relaxační podívanou máte postaráno.

5. Nezapomeňte na pauzu

Pracovní doba se neobejde bez přestávky, to platí i pro práci z domova, zvláště, když pracujete s počítačem. Vyčleňte si chvilky, kdy znovu naberete sílu. K tomu ale potřebujete relaxační zónu, takže se zaměřte na estetičtější část vaší zahrady, kam stačí přidat zahradní pohovku nebo houpací závěsné křeslo.

Zdroj foto: freepik.com

Tags : Home office

Autor Michaela

Komentáře k článku