close
Tipy & Triky

I během pracovní činnosti můžete být IN – pracovní oděvy z jiného úhlu

Pracovní oděvy už nejsou jen obyčejné „modráky“ jak si je většina z nás pamatuje. I tento sortiment si zaslouží naší pozornost. Je mnohem důmyslnější ve všech bodech. Nechybí pohodlí, praktičnost, moderní design s přihlédnutím na zdravotní stránku. I manuálně pracující člověk chce vypadat hezky, proto se pracovní oděvy přizpůsobily moderní době a splňují veškeré výše uváděné aspekty.

screen-engelbert-strauss-cz

Stejně jako při sportu zde hraje důležitou roli lehkost, prodyšnost a osvěžující barva.  Pracovní oděvy určené ženám i mužům, ať už nátělníky, trička, vesty, kalhoty, montérky i obuv, jsou navrženy všem milujícím rozmanitost.

Pracovní oděvy, které sluší

Hezky oblečený a upravený člověk se cítí mnohem lépe. Dnes již není sebemenší důvod oblékat se do práce, jako „strašák do zelí“. Nejdříve se tato vlna promítla do sportovní oblasti, kde nastal velký boom módního sportovního oblečení s ohledem na pohodlí, zdraví, ale i vzhled.

Ve sportovním stylu se dnes pracovní montérky tváří jako docela ležérní záležitost. Nechybí důmyslná ochrana ledvin a osvědčené větrací rozparky. V čem tedy tkví zásadní rozdíl minulých a dnešních montérek? Jednak v použití barev, materiálu a střihu upraveném tak, aby připomínal outdoorové či sportovní oblečení, kde dominuje množství kapes a moderní design.

Svoboda pohybu a dokonalý vzhled

Příjemná a pohodlná je i měkká pracovní vesta z pružného materiálu, která je prodyšná, větruodolná a vodoodpudivá. Moderní pracovní oděvy Engelbert Strauss nabízí absolutní svobodu pohybu, při zachování zdraví prospěšných vlastností. Pracujete-li v zemědělství či někde v přírodě vsaďte na barvu, jež je stvořená pro pěstitele – zelená. Dokonale ladí s okolním prostředím a existuje i možnost barevné kombinace, pokud pracujete v týmech, lze se barevně oddělit.

Výjimku netvoří ani bílá s eciánovou modří, která sluší mužům i ženám. To, že se bílá barva nehodí pro práci, je zažitý předsudek. Proč se i v práci necítit dobře? K tomu pomohou svěží a slušivé barvy. Vždyť i tolik opěvované rifle, jež jsou dnes součástí každého dámského i pánského šatníku, mají svůj pracovní původ. Buďte i během pracovních činností IN a vyberte si moderní pracovní oděvy skvělých barev a střihů.

Zdroj obrázku: Engelbert-Strauss.cz

Tags : pracovní oděvy
Marks

The author Marks

Leave a Response