close
Spolupráce

Investice do nemovitosti v Itálii si získává stále větší oblibu i mezi Čechy

Italicahomes – náhledový

Spousta Čechů má svou chatu, ve které tráví víkendy a dovolené. Renovuje ji, opravuje a připravuje na „důchod“. Chaty a chalupy se rozprostírají po celém území České republiky, ovšem stále více lidí pokukuje pro nemovitostech, kam by se na stáří usadili, i do jiných států. Jedním z oblíbených je právě Itálie. V Německu patří výraz immobilien in der Toskana mezi často vyhledávané a nyní již i Češi objevují možnosti investic do nemovitostí v Itálii.

Co vše lze v Itálii koupit?

Na webu italicahomes.com/cs objevíte obrovský výběr nemovitostí určených k prodeji i cizincům. Web, potažmo realitní kancelář, provozují Češi, kteří již delší dobu žijí a pracují v Itálii. Itálie se zabodla do jejich srdcí natolik, že chtějí i ostatním českým občanům ukázat, jak je žití v Itálii úžasné.

Jejich prostřednictvím můžete získat nemovitost v mnoha koutech Itálie, včetně úchvatného Toskánska. Vybírat může každý z nabídky „obyčejných“ a skromných domů, luxusních vil, bytů, komerčních objektů, samotných pozemků, ale také farem. Prodej domů v Itálii nabízí velký výběr nejen pro zájemce, kteří chtějí v Itálii žít, ale také jako další způsob příjmu.

Pronájem nemovitostí v Itálii jako další zdroj příjmu

Pronájem domu a bytu v zahraničí využívají nejen lidé na dovolené, ale také například digitální nomádi, kterých přibývá. Investováním do domu či bytu v Itálii si můžete zajistit nejen stáří u moře, ale prozatím další příjem plynoucí z pronájmu objektu. Krátkodobé pronájmy dávají možnost majiteli užívat dům ve chvílích dovolené a dalšího volna.

Vyberte si nemovitost v Itálii na italicahomes.com podle svých preferencí, dům s bazénem v blízkosti moře či byt ve městě plném kulturních akcí a historických památek. K výběru využijte filtr, díky němu můžete vybírat jen z nabídek, které vás opravdu zajímají.

Zdroj obrázků: Italicahomes

Komentáře k článku