close
Postel

Ať už vaše ložnice zařízená jakkoli, po určitém čase vás její vzhled omrzí. Nezoufejte, nebude to vina vaší špatné volby stylu, barev či doplňků. Pravdou je, že i ten nejlépe zařízený interiér, do jehož vybavení byl vložen nápad, kreativita i peníze, časem omrzí a to, co se vám ještě včera zdálo moderní a oku přitažlivé, vám dnes bude připadat nudné a zastaralé. Den D nemine žádnou místnost v bytě či domě – a tedy ani ložnici. Naštěstí však máte před sebou dnešní článek, který vám poradí, jak snadno, rychle a hravě vaší ložnici oživit.

 • Pestré barvy, vzory a motivy

  Jak oživit ložnici

  Chcete-li něco snadného a po cenové stránce i dostupného, vsaďte na největší dominantu tohoto pokoje, kterou je bezesporu postel. Ta na sebe upoutá veškerou pozornost a co víc, její vzhled ovlivní celkové pojetí interiéru. Není proto nic jednoduššího, než se pustit do výměny povlečení. Pestré barvy, hravé tvary a neotřelé motivy na ložním prádle vám prokážou neskutečnou službu!

 • Magická síla zrcadel

  Jak oživit ložnici

  O skutečnosti, že jsou zrcadla tak trochu magickým prvkem bydlení, vás jistě nemusíme dlouze přesvědčovat. Zrcadla nejenže umí opticky rozbít interiér, zároveň si opticky pohrají s jeho velikostí. Pokud je tedy vaše ložnice malá nebo příliš tmavá, pak není nad čím váhat!

 • Nápaditý stojánek na šperky

  Jak oživit ložnici

  Obecně platí, že byste si do ložnice neměli cpát zbytečně moc věcí, které jen chytají prach a moc pozornosti se jim stejně nedostane, neboť do ložnice chodíte zpravidla spát – a buďme k sobě upřímní, kdo z vás si před spaním najde čas a chuť, aby si do posledního detailu prohlédl obsah poliček a skříní? Ovšem pro originální oživení nebude na škodu, když si – milé dámy – pořídíte nápaditý stojánek na šperky, se kterým jak se říkám zabijete dvě mouchy jednou ranou.

Tags : interiérové doplňkyložnice

Komentáře k článku