close

Zdají se vám stěny ve vašem bytě příliš prázdné? Pokud ano, nemusí to být nutně jenom police s dekoracemi, které na ně umístíte. Velkým hitem mohou být také obrazy. Pokud nevíte, jak ten pravý vybrat, pojďme se na několik rad podívat společně. A začít musíme tím, že si zvolíte, zda máte raději malbu na pevný podklad, nebo hledáte obraz na plátně do bytu. Obě možnosti mají své pro a proti. Nutno však říci, že zajímavěji a originálněji rozhodně vypadá druhá možnost. Ta je obvykle i častěji doporučována, a to pro svůj vzhled podobající se skutečným originálům.

screen-perfektniobrazy-cz

Jaký volit styl?

Jakmile máte v tomto směru jasno, můžete se vydat cestou, která je spojena s konkrétním stylem obrazu. Zde máme na mysli charakter malby. Různých malířských stylů je dnes na několik desítek. Nejenom, že by měl vyhovovat vám samotným, ale měl by se také hodit do vašeho bytu. Pokud se na prodej obrazů na zeď podíváme, můžeme říci, že u moderních interiérů můžete popustit uzdu fantazii, zatímco u klasických interiérů je lepší zůstat při zemi. Výsledná volba je ale na vás samotných a tak je naše pravidlo spíše orientační. Mezi nejoblíbenější styly rozhodně patří:

  • Abstrakce.
  • Krajina.
  • Architektura.
  • Jídlo a nápoje.
screen-perfektniobrazy-cz-obraz

Jakou velikost?

I to je důležitá otázka. Pamatujte, že obraz by měl být dominujícím prvkem dané stěny, ale zároveň by se nemělo jednat o nijak výrazný rušivý element. Proto je správné zvolit optimální velikost. U těch menších je možné koupit moderní obrazy na zeď o velikosti stran okolo několika desítek centimetrů, až metru. Pokud hledáte něco většího, můžete jít cestou několikadílných obrazů. I ty jsou dnes moderní možností, jak si zkrášlit především velké stěny. Jejich výhodou je to, že se skládají z různých dílů, které po umístění na zeď dokážou vytvořit jednu celistvou malbu. Váš interiér poté bude vypadat zcela určitě dokonale a neodolatelně.

Zdroj obrázků: Perfektniobrazy.cz

Tags : obrazobraz na plátně do bytuobrazyobrazy na zeď
Marks

The author Marks

Leave a Response