close
Luxury,Apartment,Terrace.,Deck,Chairs,,Candles,,Marble,Walls,,Led,Light,

Každý majitel zahrady touží po tom, aby jeho zahrada vypadalo co nejlépe. Pečlivě zastřižený trávník, okrasné květiny, bylinky nebo ovocné stromy jsou evergreenem a každý má jiný pohled na to, jak se o ně starat a jaké druhy zvolit. Čím však vyplnit volné prostory, aby byly maximálně využité a zároveň vyzdvihly vaši zahradu na novou úroveň? Přesně to se dozvíte v našem následujícím článku.

Akrylátová vířivka – skutečný luxus

Akrylátové vířivky se v posledních letech staly doslova hitem. Díky modernímu designu v kombinaci s více než dostačujícím množstvím hydromasážních trysek se rychle stanou klenotem vaší zahrady nebo dvorku. Vířivky mají navíc obecně příznivý vliv na lidské zdraví a je prokázáno, že se výrazně podílí na odbourávání stresu.

Akrylátové vířivky jsou relativně náročným doplňkem. Cena akrylátových vířivek totiž začíná někde okolo 100 000 a zvyšuje se vzhledem k jejich velikosti a množství funkcí či trysek. Její výhody však za tuto cenu skutečně stojí a nákupu tak rozhodně litovat nebudete.

Pohodlný sedací nábytek

Žádná zahrada se neobejde bez odpočinkové zóny, kde si můžete přečíst knihu, sníst svou večeři na čerstvém vzduchu nebo posedět s rodinou a přáteli nad sklenkou dobrého pití. Právě proto je více než vhodné doplnit ji o kvalitní zahradní sedací nábytek, jež bude sloužit jako designový prvek a zároveň také užitný prostor pro váš odpočinek.

Výběr je v tomto směru vskutku široký. Můžete si zvolit klasická křesla, pohovky, lehátka, ale také závěsné houpačky nebo vyvýšená křesla na jedné noze.

Zdroj obrázku: Adil.Mehmood / Shutterstock.com

Komentáře k článku