close
B218D1F0-18C0-4327-A2A1-A86EF62DB5DF_auticka_zelene_mensi

Při výběru povlečení pro děti si dejte zvlášť záležet. Nechcete přeci, aby se miminka v noci budila, protože se v postýlce necítí dobře. Velmi podstatný je zejména materiál, z něhož je povlečení pro holky a kluky vyrobeno. Teprve pak se zaměřte na barevné provedení a velikost.

Děti potřebují větší péči nežli dospělí

Děti mají mít to nejlepší. A to platí také v případě povlečení. Dětská pokožka je daleko citlivější nežli kůže dospělých lidí. Je také náchylnější na různé ekzémy a vyrážky. Právě nevhodné materiály ložního povlečení mohou způsobit tyto reakce.

Pořiďte jim to nejkvalitnější povlečení

Ideální je, pokud dětem vyberete speciální povlečení, které je vyrobeno ze 100% bavlny. Dnes už není problémem najít obchody, které se na toto zboží specializují. V některých z nich dokonce narazíte na takzvanou bio bavlnu. Ta je pěstována a následně zpracovávána bez jakýchkoliv chemických látek. Díky tomu pak nehrozí, že by dítěti povlečení z bavlny, která bylo vypěstována v bio kvalitě, způsobilo nějaké zdravotní potíže, nebo mu jiným způsobem nevyhovovalo.

Kromě materiálu je samozřejmě důležité dbát také na vhodné rozměry povlečení. Zde vybírejte dle konrkténích rozměrů postýlky, v níž vaše malé miminko spí.

Vybírejte i podle barvy

Teprve na závěr výběru si můžete všímat barev a celkového vzhledu produktů, které nakupujete. Obecně přitom platí, že by v dětské postýlce mělo být spíše povlečení méně křiklavých barev, aby dítě příliš nedráždilo. Jinak je samozřejmě dobré volit barvu podle toho, zda jde o povlečení pro holky nebo kluky.

Nevíte, kde si vybrat pěkné a přitom levné povlečení? Navštivte internetový obchod www.dante.cz. V něm zakoupíte produkty nejvyšší kvality za opravdu rozumné ceny. Dětem se na tomto povlečení bude spát doslova jako v bavlnce.

Tags : povlečení

Komentáře k článku