close
WPC terasa

Do konec prázdnin sice zbývají necelé tři týdny, ale i přesto ještě pořád není pozdě pro úvahy nad pořízením parádní terasy. Terasa je pro mnohé z vás ideálním místem k příjemné relaxaci na čerstvém vzduchu, kde se scházíte s rodinou či přáteli a společně tak trávíte čas. Aby vám terasa sloužila doslova od A po Z a vydržela dlouhá léta, je třeba se pečlivě zamyslet nad otázkou, z jakého materiálu ji postavit. Vybírat můžete z poměrně pestré škály, ovšem co si budeme nalhávat – přírodní materiály jsou zkrátka přírodní materiály a ty jednoduše mají něco do sebe. V dnešním článku se blíže podíváme na zoubek terasám vyrobeným ze stále oblíbenějšího WPC neboli dřevoplastu.

WPC terasa

Výhoda č. 1: Odolnost

Jestliže toužíte po terase, která bez problému odolá mrazu, sněhu, slunečním paprskům a dalším přírodním vlivům, pak je terasa z WPC vaší trefou do černého! Věřte nebo ne, ale tento materiál nemá sebemenší problém odolat chlorované či slané vodě, neublíží mu ani UV záření a neztratí tak své pestré barvy, což je rozhodně bod k dobru.

Výhoda č. 2: Vzhled

Buďme k sobě upřímní – samozřejmě že většině z vás jde o odolnost a výdrž, ale přeci jen je jasným favoritem mezi vlastnostmi vzhled terasy. V tomto případě budete mile překvapeni, neboť WPC terasy jsou co do designu velice poutavé a určitě vás nezklamou.

Výhoda č. 3: Instalace

Další výbornou vlastností, kterou se WPC terasy pyšní, je snadná instalace. Pro ty nezasvěcené přidáme informaci, že se WPC prkna pokládají na nosiče takovou metodou, kterou pohodlně zvládnete i vy sami doma. Technologie skrytých klipů navíc eliminuje možné riziko vyčnívajícího vrutu, což znamená, že nikde nebude nic vidět a terasa tak získá čistý a ničím nerušený vzhled.

Tags : terasa

Komentáře k článku