close
Připravte se na jarní úklid domácnosti /
Připravte se na jarní úklid domácnosti /

Jarní úklid pomalu, ale jistě klepe na dveře a pro většinu svědomitých hospodyněk to znamená jediné: minimálně jedna sobota strávená s hadrem v ruce. Možná i vy právě přemýšlíte, který den si pro pečlivý úklid vaší domácnosti vyčleníte a zároveň se na takto nepříliš příjemně strávené odpoledne snažíte připravit jak psychicky, tak i fyzicky. Nánosy prachu, špíny, chlupy od domácích mazlíčků, jež se vám tu během svátků nahromadily, je třeba co nejefektivněji zlikvidovat. Úklid sám o sobě je nudný, nepříjemný a nezáživný, jenže vygruntovat jednou za čas celý byt je potřeba a vy se tomu zkrátka nevyhnete. Když už, tak už! Zkuste k této činnosti přistupovat chytře a povolejte si na pomoc užitečné pomocníky, díky kterým bude úklid hned o něco jednodušší!

Zvířecí chlupy musí pryč!

Domácí mazlíčky sice představují příjemné zpestření a mnozí z vás je považují za plnohodnotné členy vaší rodiny, ovšem jejich chlupy ve spojení s alergeny či roztoči mohou váš spokojený život pořádně znepříjemnit. Máte-li doma psa nebo kočku, jistě moc dobře víte, že nanesení chlupů po celé domácnosti zkrátka nelze zabránit, i když se snažíte sebevíce. Chlupy vás pak šimrají v nose, navíc mohou způsobovat nepříjemné alergie či ještě nepříjemnější kýchání. Máte-li děti, určitě se tomuto stavu snažíte předejít. Zapojte do vašeho jarního úklidu účinného pomocníka v podobě výkonného vysavače, který vás zbaví nejen zvířecích chlupů, ale i alergenů či roztočů!

Pusťte se do důkladného čištění koberců!

Většina lidí si ani neuvědomuje, kolik špíny se nachází v jejich kobercích, na kterých si jejich děti spokojené hrají. Pokud je pro vás čistota a zdravé prostředí nejen pro vás, ale i pro celou vaší rodinu na prvním místě, neměli byste během jarního úklidu opomenout důkladné čištění koberců za pomoci vodního vysavače. Díky němu účinně a především efektivně vyčistíte koberec do hloubky a možná budete nemile překvapeni, kolik nečistot a zašlapané špíny se uvnitř koberce skrývalo.

Pomocník nejen při jarním úklidu, ale po celý rok!

Vysávání sice nepatří mezi nejoblíbenější činnosti, jenže minimálně jedenkrát týdně se této povinnosti zkrátka nevyhnete. Nejen při jarním úklidu, ale i během celého roku se vám bezesporu bude hodit sáčkový vysavač, díky kterému udržíte váš domov v naprosté čistotě.

Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response