close
colorful-bathroom-designs-25

Koupelna je místem, které má v každé domácnosti své výsostné postavení. V dnešní době se můžeme setkat s nejrůznějšími řešeními, které se odlišují velikostí, vybavením, ale i celkovým pojetím. Koupelna již dávno nemusí být stereotypem a nudou. Zajímavým námětem k obměně tváře koupelny je barevná atypičnost. Nebojte se barev a na první pohled extravagantností!

Na koupelnu můžete být pyšní /
Na koupelnu můžete být pyšní /

Pryč s obyčejnou, bílou až šedivou koupelnou. Pokud razíte moderní trendy a komfort, máte široké možnosti. V koupelnách se může objevit snad jakákoliv barva. Ať již je to modrá, zelená, oranžová, žlutá, červená, či třeba fialová nebo dokonce černá. Každý odstín o vás něco vypoví. Může vás charakterizovat, ukázat, konkrétní vkus a subjektivní vizi bydlení v trendech 21. století.

Jak to vidí s barevností koupelen redaktoři magazínů Bydlení21.cz a BydlímeSpokojeně.cz

Říká se, že co člověk, to jiný názor. Něco na tomto tvrzení zcela jistě bude. Dívky a ženy na problematiku přihlíží určitě jinak, než pánové. V redakci nás napadlo připravit zajímavé srovnání a jakési návrhové ztotožnění se s barevnými variacemi koupelen. V následujících dnech přineseme speciální články, kde své názory na barevnou koupelnu budou prezentovat lidé, kteří pro vás zde připravují pravidelně zajímavé čtení.

Buďte originální, splňte si i bláznivá přání /
Buďte originální, splňte si i bláznivá přání /

Nechejte se tedy inspirovat i v oblasti koupelen. Obecně je třeba říci, že barevné složky by měly vzájemně ladit. Vhodným řešením je však kolikrát možné spojit i to, co se na první pohled vůbec nezdá. V každém případě je zapotřebí, aby koupelna vždy působila jako celek vyváženě. Na volbě barevnosti se zcela jistě projeví mimo jiné i její konkrétní vybavení, či další prvky, které jsou v některých případech spíše doplněním, jindy zase nepostradatelnou součástí koupelny!

Tags : designmoderní styl

Komentáře k článku