close
Komerční články

Kuchyňská zahrádka Plantui6 může být součástí i vaší domácnosti

Moderní bydlení s sebou přináší množství podob a možností. Nabízí se celá paleta zajímavých řešení, o kterých jste možná ani neslyšeli. Dost možná k nim patří i hydroponická interiérová zahrádka. Co to vlastně znamená, co si pod tímto souslovím představit?

kuchynska-zahradka-plantui6-bila1.jpg

Hydroponické pěstování bylinek je založeno na výživě bez přímého styku rostliny s půdním prostředím. Veškeré živiny jsou čerpány ze speciálního živného roztoku. Takové postupy s sebou přináší spoustu výhod. A protože se jedná o poměrně „čistou“ formu pěstování s absencí nečistoty půdy, škůdců, plísní nebo zahnívání, je vhodné rovněž do interiérových prostorů, konkrétně například právě do kuchyní. Obávat se nemusí ani alergici.

Vyberte si Plantui a pusťte se do toho

Pokud vás tato zajímavá možnost, jak mít po ruce neustále šťavnaté listy nebo jedlé květy láká, nic vám nebrání v realizaci. Vyberte si Plantui a začněte! A kde nakoupit? Na adrese Smartherbs.cz. Zde se mimo jiné dozvíte veškeré potřebné informace.

Tipem nechť je Kuchyňská zahrádka Plantui6. Jedná se o set, ve kterém je všechno, co budete potřebovat. Dostanete inteligentní systém domácího pěstování rostlin ve speciálním zařízení Smart Garden.

Všechno je jednoduché – systém složíte dohromady, vlijete vodu a živiny přesně podle přiloženého návodu a vyberete šest rostlinek z nabídky. Potom již jen umístíte do vhodného prostředí, pokud možno tam, kde není příliš velký výkyv teplot, nehrozí průvany a nezáří ostré sluneční paprsky. Dále již jen sledujete a radujete se z toho, jak vám zeleň krásně roste před očima. A není to zeleň pouze na ozdobu, ale stane se součástí pokrmů, které budete v kuchyni připravovat.

Pokud stále váháte, zkuste zjistit více o Plantui – budete vědět, do čeho jdete. Kromě vaší radosti můžete dopřát potěšení i vašim blízkým, váháte-li, co jim třeba koupit na Vánoce, je to jistě zajímavý tip!

Foto: smartherbs.cz

Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response