close

Bílá barva je zkrátka nesmrtelná. Na špičce módních trendů se drží již úctyhodnou řádku let a co si budete Bílý interiérpovídat – bílá barva byla, je a bude stále v kurzu. Bývá označována za barvu čistoty a pro svou jednoduchost se hodí úplně do každého interiéru. Jenže – celý bílý interiér vypadá nudně. Naštěstí se dá tato barva kombinovat takřka se vším, díky čemuž můžete svůj andělsky bílý interiér oživit. Spousta lidí ale dělá jednu zásadní chybu. Bílou barvu použije jako základ a následně jí doplní červenou barvou v ložnici, modrou v koupelně, žlutou v kuchyni, růžovou v obývacím pokoji. Tím svůj prostor sice promění, ale zároveň ho připraví o onu jednoduchost, kterou je bílá barva typická. Otázkou zůstává: Jak interiér oživit, ale zároveň nepřijít o čistotu pověstné bílé barvy?

Nebraňte se kobercům!

Pokud se vám kožešiny nelíbía to ani ty umělé – a přesto byste chtěli ve svém domově cítit příjemné teplo, zaměřte svou pozornost na bílé koberce. Koberec je součástí většiny domovů, tak proč byste se mu měli vyhýbat? Ovšem mluvíme-li o vhodném koberci do andělského interiéru, musí splňovat dvě základní podmínky: 

  • musí být v bílé barvě
  • musí to být typ koberce vysoký vlas

Přes to nejede vlak. Po jiném koberci v obchodě ani nepokukujte. Díky takovému koberci získáte zajímavý a na dotek příjemný doplněk, který od základu změní charakter dané místnosti.

Kožešiny? Proč ne!

Kožešiny zahřejí na pohled i na dotek. V dnešní době jsou k dostání kožešiny umělé, které jsou za přátelskou cenu, dají se sehnat i kožešiny věrně imitující ty přírodní, jenž jsou šetrnější a zároveň i levnější, no a samozřejmě pořídit si můžete i kožešiny pravé, jejichž cena ale odpovídá kvalitě a samozřejmě pravosti. Záleží na vašem vkusu. Kožešina najde své uplatnění kdekoli – na křesle, na pohovce či na podlaze. Vzhledem k tomu, že se vyrábí v bílé barvě nebo ve světlých odstínech, dodají vašemu bydlení na útulnosti a zároveň ho nepřipraví o čistý vzhled. 

Volba číslo jedna? Lesklé kovy!

Drahé kovy vůbec nemusí být drahé. Zní vám to jako klišé? Ale kdeže! Stačí, když se rozhlédnete kolem sebe – uvidíte spoustu zajímavých doplňků z chromu, hliníku nebo opatřených stříbrným nátěrem. Díky nim váš interiér získá čistý vzhled a zároveň ho třpyt a lesk těchto výrobků zbaví nudnosti, fádnosti a sterilnosti.

Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response