close

Pokud vám nejsou cizí komfortní, útulné a stylové interiéry, přesně takové, které se nesou v trendech bydlení 21. století, jistě není nikdy dost inspirace. Toužíte-li na vlastní oči poznat to, co by mohlo být chloubou vnitřních prostorů vašeho bydlení, to, co by vám mohla závidět každá návštěva, vydejte se na Festival interiérového designu do Prahy!

Pozvánka na Festival interiérového designu /
Pozvánka na Festival interiérového designu /

Jedinečná akce, na které vám bude poodhalen design a luxus nábytku a dalších prvků, se koná ve dnech 22. září 2014 až 19. října 2014 v areálu Sykora Home v Praze 9 na Vysočanech. A věřte, že to bude stát za to!

Na co se můžete těšit?

Festival interiérového designu vás provede posledními výstřelky v této ostře sledované oblasti. Seznámí vás s komfortní a stylovou podobou soudobých interiérů. Odtajní vám aktuální požadavky a nároky moderního bydlení. Poznáte, že luxus do interiéru může snadno vnést nový, stylový nábytek kombinovaný s dalšími doplňky. Kreativita, smysl pro originalitu a detail spolu s vhodnými barevnými variacemi a tvarovými provedeními zajistí vnitřní i vnější souhru, jíž výsledkem jsou útulné prostory garantující spokojené zázemí.

Design v interiéru prošel velkou přeměnou /
Design v interiéru prošel velkou přeměnou /

Poznejte luxusní prvky světových interiérů, nové nabídky nábytku předních výrobců, to vše na jednom místě v Praze. Kromě výstavy a vzhlédnutí zajímavých řešení se vám navíc nabízí i řada výhod a slev. Přemýšlíte-li tedy o obměně stávající podoby vašich místností, neměli byste ani vy na tomto festivalu chybět!

K dispozici je i široký doprovodný program. V privátním kinosále můžete prožít skvělé filmové zážitky. Na vlastní kůži vyzkoušíte značkovou techniku do domácnosti nebo se pobavíte třeba i o vaší představě s bytovými designéry. Samozřejmostí je i občerstvení.

Nemáte-li ještě zaplněný plán na první dvě třetiny října, určitě si udělejte místo na návštěvu haly Sykora Home, každý si zde přijde na své!

Tags : designinteriérmoderní styl
Bydlení21.cz

The author Bydlení21.cz

Leave a Response