close
marina-city_2

Uvažujete o novém bydlení v hlavním městě? Máte strach z toho, že byste se nastěhovali do nějakých starších nevzhledných panelových domů? Obavy stranou! V Praze se v současné době buduje hned několik moderních developerských projektů nabízejících bydlení doslova jako v bavlnce. My se soustředíme na tři z nich. Třeba se i vám budou naše tipy líbit a motivují vás k návštěvě některých lokalit. Sami se přesvědčíte, že nalezení nového luxusního bydlení v Praze nebude až tak náročné.

Elegantní Marina City

Krásný výhled přímo na řeku a venkovské prostředí ve víru velkoměsta nabízejí moderní byty v rámci projektu Marina City. Jedná se o unikátní architektonický počin slavného studia Moshe Tzur Architects nacházející se na Praze 7 v Holešovicích. Bydlení je tady vskutku luxusní, což dokumentují například terasy o celkové ploše 130 m². Vybírat si lze klidně i nádherný prémiový penthouse situovaný ve vyšších patrech objektu. Marina City se řadí mezi hodně zajímavé developerské projekty v Praze, které byste neměli minout.

Lofty Bubeneč

Hledáte tiché místo v rušné Praze? Pak zvolte slavný projekt z dílny architekta Johna Eislera v Bubenči. Prodej luxusních bytů v Praze 6 zcela jistě stojí minimálně za zmínku. Slavný architekt totiž dokázal navrhnout už mnoho bytů například v Tokiu, Los Angeles anebo v Římě a jiných metropolích světa. K dispozici jsou zde malé byty od 100 m². Moc hezky vypadá ale i obří penthouse a plochou 400 m².

Stylové byty v Praze 8

Soustředíte se spíše na prodej bytů v Praze 8? Pak se podívejte na projekt Marina Boulevard. Ten získal například slavné ceny CIJ Awards a Best of Reality. Vybírat v rámci tohoto projektu lze krásné prostorné byty s terasou. Samozřejmostí jsou k podzemní garáže a hlídaný prostor celého objektu.

Tags : Bydlenímoderní bydlenínové bydlení

Autor Jaroslav

Komentáře k článku