close

Máte v plánu spořádat v příjemný den posezení na vaší zahradě? A to s vaší rodinou, nebo s vašimi přáteli? Pokud ano, poradíme vám, co by zde rozhodně nemělo chybět. A držet se budeme v segmentu nezbytného zázemí.

Vyzrajte na rozmary počasí

To první, co by chybět určitě nemělo, je ochrana vašich hostů před nepřízní počasí, které zkrátka a jednoduše neovlivníte. A před čím konkrétně byste je měli ochránit? Je to:

  • déšť,
  • vítr,
  • přímé sluneční paprsky.

Toto všechno naštěstí zvládne celkem levný a dnes dobře dostupný produkt. O jaký se jedná? Je to známý moderní zahradní stan. Doporučujeme vsadit na jeho nůžkovou variantu, která vás nadchne především tím, jak rychle a snadno ji můžete rozložit, ale také složit. A velikost stanu? Pochopitelně podle toho, kolik čekáte hostů.

Moderní zahradní stan
Moderní zahradní stan

Nabídněte dostatečný prostor pro jídlo

Žádná zahradní akce se neobejde bez jídla a bez pití. A co by to pro vás mělo jako pro pořadatele znamenat? Že musíte realizovat dostatečný prostor. Jak jsme již zmínili, pro každou akci vám doporučíme skládací stan. A pod něho umístěte praktický a dostatečně velký stůl. Na ten by se všechny pochoutky měli vejít. Pokud jste skutečně dobrým hostitelem, volte stůl s dobrou nosností, abyste měli jistotu, že se vám na něho vejde skutečně vše, co máte v plánu hostům připravit.

Jak vyřešit sezení?

Ano, i to je otázka a je to pochopitelně i třetí věc, kterou bude nutné vyřešit. Co můžeme doporučit? Rozhodně kvalitní zahradní nábytek. Současný sortiment umí nabídnout nejenom klasická křesílka a židle. Pro větší společnost se mohou hodit praktické a dostatečně velké zahradní lavice. Dále nelze opomíjet ani možnost lehátek, která se však více než ke stolování hodí hlavně k případnému odpočinku unavených hostů. To vše už jenom vhodně rozmístíte v prostoru vaší zahrady a máte jistotu, že je vše připraveno přesně tak, jak očekáváte.

Tags : nábytek na zahraduStanzahradaZahradní nábytek

The author Jaroslav

Leave a Response