close

Nerez patří mezi moderní materiály, se kterými se lze aktuálně setkat v nejrůznějších oblastech. Ani bydlení nepředstavuje žádnou výjimku. Nerez zažívá obrovskou oblibu především v interiérových prostorách bydlení. Pokud se vám líbí perfekcionistický a jednoduchý vzhled, je sázka na nerez jistě správnou cestou.

unspecified1

Nerez v podobě příslušenství

Budete-li soustředit vaši pozornost při vybavování bytu na nerez, všimněte si hlavně širokého sortimentu nejrůznějších bytových doplňků a příslušenství. Vzhledem k tomu, že je nerez velice poptávaná, asi nikoho nepřekvapí, že z nerezi je kdovíco.

Zřejmě základem jsou nerezové odpadkové koše. Ty jsou k dispozici v pestré paletě provedení. Kolikrát se jedná i o vysoce designovou záležitost, v žádném případě tak neslouží nerezové odpadkové koše pouze jako místo, pro vyhazování odpadků.

Dalším příslušenstvím, které může být z nerezi, jsou například pomocníci, kteří přijdou vhod v každé kuchyni – jedná se například o mikrovlnné trouby, toustovače či sendwichovače nebo prosté nádobí v podobě hrníčků na kávu.

Rozhodnete-li se pro nerez, je dobré se zamyslet, s jakými prvky, respektive materiály ji zkombinujete. Není to zase nic složitého. Nerez velmi dobře vyniká v kontrastu s tmavšími barvami, nebojte se tedy využít materiálů s tmavšími odstíny.

Nerez ať je vždy vyleštěná

Nerez je poměrně odolný materiál, který se chlubí mimo jiné i vysokou životností. Přece jen je ale dobré mu věnovat určitou péči. Na nerezi jsou často vidět třeba otisky prstů a věřte, že takový předmět nepůsobí nejlépe. Aby se nerez leskla, je dobré ji pravidelně leštit – postačí vám k tomu obvykle kus hadříku nebo ubrousku.

Nerez se bude hodit téměř do všech místností rodinného domu nebo bytu, stranou nemusí zůstat třeba ani domácí pracovna či kancelář!

Komentáře k článku