close

V době, kdy se na trhu objevily praktické žaluzie, to vypadalo, že klasické závěsy budou minulostí. Nestalo se tak, jelikož závěs jako takový můžeme označit i za zajímavý doplněk interiéru a tak odolal i tomuto modernímu doplňku, který je umístěný přímo na oknech. Přesto závěs během posledních několika let prošel výrazným vývojem, díky čemuž na trhu najdeme hlavně trendy závěsy. Čím jsou výjimečné? Hlavně zajímavými barevnými kombinacemi včetně různých motivů, stejně jako i bohatým výběrem různých látek. Je tedy jenom na nás samotných, pro jaký konkrétní styl se rozhodneme.

Závěsy
Závěsy

Konec klasického provedení

Zapomínat nesmíme ani na to, že závěsy ve svém klasickém provedení také nemusí být jedinou možností, která je aktuálně k dispozici. Stejně jako jsou vytlačovány obyčejné barvy, jsou vytlačovány obyčejné střihy. Nahrazují je zajímavě vypadající a stylové panelové závěsy. Setkat se s nimi můžeme i pod označením japonská stěna. Právě zde jsou hojně využívány a tak je jasné, že se postupně dostávají i na celosvětový trh. Mezi ideální místnost pro její umístění rozhodně patří:

  • Obývací pokoj.
  • Pracovna.
  • Ložnice.

Čím jsou výjimečné?

U představení poslední možnosti ještě zůstaneme, jelikož o ní můžeme s klidným svědomím říci, že je opravdu výjimečná. A to primárně svým vzhledem. Pěkné japonské stěny obvykle dokážou kombinovat příjemnou bílou barvu s různými obrázky, motivy, stejně jako ornamenty. Vynikne také jejich praktická funkce, jelikož dokážou nejenom zastínit interiér v době přímého slunečního svitu, ale dokážou také vytvořit dokonalou tmu v době, kdy potřebujeme ničím nerušený spánek. Jejich použití je přitom velmi jednoduché. Jsou umístěny ve stropní vodicí liště, díky čemuž je jednoduše posouváme na místo, které potřebujeme. Proti běžnému zatahování klasických závěsů oceníte celkovou pohodlnost, stejně jako přesnost.

Tags : japonské stěnystylové panelové závěsy

The author Marks

Leave a Response