close
1007_1

Bydlení v trendech 21. století – tedy moderní a komfortní, dnes může nabývat obrovské množství podob. Je jen na každém z vás, respektive na majiteli rodinného domu, vily nebo i víkendových sídel, jak se k řešení postaví. Je-li řeč o exteriérových prostorech, můžete se nejprve zaměřit na ploty. Velmi elegantním a stylovým řešením jsou i ocelové ploty.

Ocelové ploty vypadají velmi stylově /
Ocelové ploty vypadají velmi stylově /

Ocelové ploty vzbuzují obdiv možná i u vás. Nic vám nebrání v tom, abyste si je nechali realizovat také. Jedná se o tradiční systém oplocení, který má dlouholetou tradici. S postupem času se však můžete setkat se stále propracovanějšími řešeními.

Ocelový plot vyžaduje především nepodceněnou povrchovou úpravu, která ovlivňuje jeho kvalitu a životnost, samozřejmě i designovopu stránku věci. Používá se žárové zinkování nebo práškové lakování. Kvalitní ocelový plot se vyznačuje nízkými nároky na údržbu. Jeho montáž je ideální svěřit odborníkům.

Ocelové ploty jsou nabízeny v rozličných provedeních. Problémem není ani realizace přímo na míru, není tak zapotřebí naprosto žádných kompromisů.

Plotové sloupky laďte s designem plotu

plotu jsou pochopitelně potřebné i sloupky. V případě, že jste se rozhodli pro ocelový plot, je velmi dobré sladit do stejného materiálu i sloupky, někdy se budou hodit i sloupky kamenné nebo cihlové. Sloupky na plot mohou být hranaté i zaoblené, představivosti a osobitému vkusu se meze nekladou.

Zástěna na plot zajistí soukromí

Ocelový plot vám budou závidět /
Ocelový plot vám budou závidět /

Nejen k ocelovým plotům jejich majitelé často pořizují zástěny. Zástěna na plot je dekoračně-účelový prvek, který mimo jiné zajistí tolik toužené soukromí i na vaší zahradě nebo dvorku. Asi nejoblíbenějším typem jsou nejrůznější rákosové zástěny, které se vyznačují vysokou životností.

Pokud vás ocelový plot, případně zástěny natolik zlákali, že toužíte po jejich realizaci, doporučíme vám zavítat na web nejlepsipoptavka.cz – zde si můžete zadat i vaši poptávku, po autorizačním potvrzení prostřednictvím sms vám potom přijde několik nabídek, ze kterých můžete vybírat!

Tags : ploty

Komentáře k článku