close
Spolupráce

Originální dárek na míru? Hrneček s potiskem potěší při jakékoliv příležitosti

hrnek_potisk

Někdo si možná řekne, že hrnek je prostě jen jeden kus nádobí, ze kterého pijeme, ale jiný význam nemá. Právě hrnky však často mívají pro daného člověka zvláštní význam a obvykle si je spojujeme s nějakou událostí či určitým člověkem. Není ani výjimkou, že si lidé do práce nosí svůj oblíbený hrnek a z jiného prostě nechtějí pít. Snad každý si také pamatuje, z jakého hrníčku pil kakao, když byl malý, nebo který hrneček je pro něj symbolem pohody a domova.

Originál je vždycky lepší

Proto může být právě hrnek skvělým dárkem takřka k jakékoliv příležitosti. Potěší na narozeniny, svátek, ale třeba také k promoci či ke svatbě. Výhodou navíc je, že dnes nemusíte vybírat jen z nabídky již vytvořených hrníčků, můžete si zcela libovolně zvolit svůj vlastní originální hrnek s vlastním potiskem. Vybrat si tak můžete barvu, tvar, velikost, ale klidně na něj nechat napsat i osobní vzkaz nebo jej ozdobit fotkou. Takový hrníček je pak jasným adeptem na nového oblíbence obdarovaného.

Jak si nechat hrníček vyrobit?

Je to vlastně velmi jednoduché, tyto služby nabízí například firma T-shock, která kromě potisku hrnečků tiskne i na spoustu dalších věcí včetně triček nebo tašek. Dárky s potiskem tak najdete na jednom místě a je jen na vás, který si nakonec zvolíte. Jak objednávka probíhá?

1. Půjdete do sekce “vytvořit potisk”.
2. Vyberete si produkt, který se vám líbí.
3. Zvolíte velikost, barvu a další parametry.
4. Nahrajete vlastní fotku, motiv nebo text.
5. Objednáte a už jen vyčkáte na doručení.

Dárky s potiskem jsou tak jednoduchým, avšak velmi originálním dárkem, kterým jistě potěšíte každého. Jsou velmi osobní a obdarovaný jistě ocení, že jste si s vymýšlením dali trochu práce. Inspirovat se také můžete již hotovými produkty a jen si je trochu upravit. Nabídka je skutečně široká a věříme, že se budete rádi vracet.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře k článku