close
Spolupráce

Přenosné reproduktory pro tu správnou domácí atmosféru

phone-g0bdf26417_1280

Když si dnes lidé vybavují domácnost, často do svých představ zahrnují také spoustu elektronických zařízení. Mezi nimi i přenosné reproduktory. Toto malé a levné zařízení dokáže ve vaší domácí atmosféře udělat obrovskou změnu. Pokud je tedy nemáte, je čas si je pořídit.

Hudba vyvolává pocity. Tou správně vybranou hudbou dokážete navodit radost, smutek nebo podpořit soustředění. Když si pustíte hudbu, domácí práce jsou hned zábavnější. Také můžete nastolit vánoční atmosféru, jestliže spustíte album vánočních koled. Jeden přenosný reproduktor vám dá spoustu možností.

Žijete hudbou? Žijte jí společně

Dnes má každý svá vlastní bezdrátová sluchátka, kolikrát je nosíme prakticky celé odpoledne, pohybujeme se s nimi po bytě. Nebylo by ale fajn hudbu sdílet s ostatními členy domácnosti? Ne vždy se shodnete, ale naladit se na stejnou vlnu není na škodu. A právě k tomu pomohou přenosné reproduktory.

Raději než utrácet za drahou reprosoustavu, kterou budete mít postavenou v obývacím pokoji, si kupte šikovné přenosné reproduktory. Ty si s sebou vezmete do kuchyně, když zrovna vaříte, či v létě na terasu.

Jaké vlastnosti u reproduktorů hledat?

V základu podobné, jako když si vybíráte Bluetooth sluchátka. Zajímat by vás měla výdrž baterie na jedno nabití a možnosti připojení – některé reproduktory podporují taktéž Wi-Fi. Nejen ven, nýbrž i do domácnosti se docela hodí, když je reproduktor voděodolný, potažmo vodotěsný. Pak si ho s sebou můžete brát i do koupelny. Velmi důležitý je taktéž výkon, aby reproduktor pohodlně ozvučil celou místnost.

Reproduktory od stejných výrobců se obvykle dají spojovat do sestav, je tedy možné pořídit jih více, rozestavět je po celém domě a pouštět do nich tu stejnou hudbu. Nebo naopak jinou podle toho, co vlastně potřebujete.

A nejlepší na tom je, že tato vychytávka do domácnosti ani nemusí být drahá. Menší reproduktory pořídíte za pár stovek, ty výkonnější za nižší tisíce korun.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře k článku