close
Spolupráce

Při poptávce po litých podlahách se obracejte na odborníky

paticka

Říká se, že všechno se má dělat rovnou od podlahy. A v oblasti bydlení toto tvrzení platí beze zbytku. Chcete-li bydlet spokojeně, nelze podcenit realizaci kvalitní podlahy. Je to pomyslný základ, na kterém se dá stavět.

Příprava lité podlahy - pliska.cz /
Příprava lité podlahy – pliska.cz /

Ne všechny společnosti vám však dokážou nabídnout stejnou kvalitu svých služeb. I zde se vyplatí pečlivě vybírat. Lákají vás nové lité podlahy nebo průmyslové podlahy, třeba do skladových prostorů a nevíte, koho máte oslovit, na koho se můžete se zárukou spokojenosti spolehnout? Doporučíme vám společnost PLISKA – PODLAHY, s.r.o. – narazíte na profesionály v oboru, kteří disponují potřebnými zkušenostmi a materiálním či technickým vybavením. Jsou vám k dispozici i pro prvotní poradenství. Více informací naleznete www.pliska.cz!

Lité podlahy Pliska patří mezi prvotřídní průmyslové podlahy. Firma PLISKA – PODLAHY, s.r.o.  byla založena již v roce 1992 – na trhu působí 23 roků a má vám co nabídnout! To však není jediný důvod, proč byste si měli průmyslovou podlahu nechat realizovat právě od této společnosti.

Lité a průmyslové podlahy přinesou spoustu výhod

Toto rozhodnutí vám totiž přinese daleko více pozitiv. Lité podlahy jsou plně zatížitelné již po šedesáti minutách, vyznačují se vysokou mechanickou a chemickou odolností. Lité a průmyslové podlahy jsou k dispozici v široké paletě barev, které se dají v rámci jedné plochy dokonce i libovolně kombinovat. Vybírat lze i protiskluzové povrchy či požadovat antistatické úpravy. Lité podlahy obecně zajišťují bezprašnost prostředí.

Lité podlahy nachází své uplatnění ve všech prostorách bydlení. Průmyslové podlahy lze využít v prostorách těžkých strojírenských provozů, v montážních a skladovacích halách, garážích, venkovních plochách či rampách, v potravinářském průmyslu, ale i na cyklostezkách a parkovištích. Výsledná cena se vždy odvíjí od konkrétních požadavků a představ, stejně tak jako od rozlohy realizace.     

Tags : podlahy

Komentáře k článku