close
Spolupráce

Rolovací mříže – užitečný a nepostradatelný prvek ochrany

no thumb

mrizeMožná jste si také všimli, že hlavně v poslední době je na nejrůznější bytové prvky stavěn také požadavek, aby splňovaly pokud možno více funkcí. Nejčastějším přáním mnoha lidí je, aby byly stylové a rovněž i užitečné. Právě do této skupiny patří i rolovací mříže! Co to vlastně takové mříže jsou, co si pod nimi představit?

Mříže zajišťují především ochranu. V dnešní době byste se však již určitě nespokojili pouze s jakoukoliv mříží, je jasné, že takové rolovací mříže musí i nějak vypadat. Sice estetická stránka věci u nich není zdaleka tím nejdůležitějším aspektem, nedá se však přehlížet.

Rolovací mříže jsou určeny pro ochranu určitých prostorů a to jak v rodinném domě nebo bytě, tak i všude tam, kde hrozí nějaké vloupání za účelem odcizení určitých věcí. Typickým příkladem je třeba situace, kdy přímo ve vašem domě podnikáte a nabízíte určité služby, například kadeřnictví, masáže nebo třeba obchod nebo v něm máte přímo kancelář! Díky dobře zvoleným mřížím se tak můžete efektivně chránit.

Rolovací, nebo-li roletové mříže, jsou vyráběny z oceli a to na míru, což znamená, že si můžete být jisti, že budou stoprocentně sedět a budou se vám líbit po všech stránkách. Je to tak ideální mechanická ochrana výloh, vstupů a komerčních, ale i průmyslových nebo dokonce bytových prostorů. V základním provedení jsou dodávány s motorkem, který zajišťuje jejich jednoduché a rychlé vysunování a zasunování!

Tento typ mříží nepotřebuje prakticky žádnou údržbu. Jedná se tak o jakousi jednorázovou záležitost, kterou budete moci využívat k vaší spokojenosti mnoho roků. Nebudete se muset starat v podstatě o vůbec nic. Nechte si vše zajistit od profesionálů v oboru, myslíme tím jak výrobu, tak i samotnou montáž a potom i případný servis.    

Komentáře k článku