close
kuchyn-na-miru

V dnešní době už je zvykem v našich domovech vytvářet společné potkávací prostory. Jejich součástí je často obývací pokoj, jídelna a také kuchyně. Jak ale dokonale sladit tuto část bydlení tak, aby působila harmonicky a nábytek se prolínal ve stejných stylech a barvách? Na to se dneska podíváme.

Nejen u malé kuchyně se vyplatí výroba na míru

Máte pro společný, otevřený prostor, vyhrazeno hodně místa? Výborně! Nejen pro malé linky se vyplatí využít plánování kuchyně na míru. U té větší je to totiž ještě lepší. Můžete naplno rozvinout její potenciál a vytvořit místo pro dokonalé vaření. Součástí je samozřejmě možnost organizace prostoru dle vašich potřeb. Při plánování kuchyně si zvolíte z mnoha druhů skříněk a jejich vnitřní výbavy. Výběr dekoru dvířek, pracovní desky a madel, nebo úchytových lišt je samozřejmostí. Ať už toužíte po lesklé bílé klasice, lákají vás dřevo dekory nebo třeba matný povrch dvířek EasyTouch, je to vždy jen na vás a vašem vkusu.

Propojení na míru

To, že můžete služeb kuchyňského studia využít i když plánujete velkou kuchyni, jsme si již řekli. U té malé to bereme jako jasnou věc a nejlépe zvolenou cestu. Na vaše přání ale nemusí být jen kuchyně na míru. Ve stejném dekoru, stylu dvířek i se stejnými úchyty se dá ve studiu naplánovat třeba obývací stěna, poličky, nebo šatní skříň. Jak to probíhá? No právě že úplně jednoduše! Stejně jako u návrhu kuchyňské linky si zvolíte velikost, typ a výbavu skříněk. Poté volíte barevný dekor čelních ploch i korpusů. Můžete použít tenkou pracovní desku v barvě dvířek, aby celá sestava působila logicky, nebo pokud máte raději masivnější vzhled, dá se použít deska pracovní. Z různých druhů nízkých i vysokých skříní, polic, zásuvek a regálů můžete společně s návrhářem vytvořit perfektní designově propracovaný kousek.

Na koho se obrátit?

Pokud máte představu, ale neznáte nikoho, kdo by vám jí v perfektní kvalitě, za přijatelný čas a s přátelským přístupem splnil, víme, kam jít! V centru Plzně, ve ulici U Zvonu, sídlí jedno skvělé studio, se kterým jsou zákazníci dlouhodobě spokojeni po všech stránkách. Navštivte Kuchyňské studio Kuchař a nechte si splnit svůj sen o krásném domově.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře k článku