close
Spolupráce

Stanový přístřešek se hodí na zahradu jako mobilní altánek

party-g84a4d8fe8_1280

Mnozí si na zahradě vybudují pergolu, ta se však může ukázat být nepraktickou. Je to zejména případ velkých zahrad, kde se nám hodí zastíněné zázemí spíše mobilní. Ideálním řešením je stanový přístřešek.

Naše zahrada se mění každý týden. Pokaždé se do krásy promění jiná její část. Dokonce i během dne oceňujeme vždy jinou část zahrady. Někdy vyhledáváme sluníčko, jindy stín. Pokud nemá naše zahrádka pouze pár metrů čtverečných, pak pro nás pevně postavená pergola nebude tím pravým. Je drahou, přesto nic proti ní. Ale vždy se hodí navíc i mobilní alternativa. Tou je stanový přístřešek.

Stanový přístřešek je velice variabilním

Nůžkové stany nachází na zahradách uplatnění jako stanové přístřešky. Jsou velice variabilní. Vybrat si máte možnost několik velikostí, od 2×2 m až po 8×6 m, což už je úctyhodných 18 m2. K dispozici je několik barev a je též na vás, jestli budete používat i boční panely. Stany se dají navzájem spojovat, takže s nadsázkou jde říct, že jimi zakryjete i celou zahradu. Takto velké plochy využijete třeba v případě, že pořádáte velkou rodinnou sešlost – svatbu, křtiny či slavíte výročí.

Použijete je i pro podnikání

Nůžkový stan oceníte též ve svém podnikání. Když si zrovna neužíváte odpočinek doma na zahradě či na chalupě, lze stan využít jako prodejní stánek. Stal se žádaným pro prodej různých řemeslných produktů, oblíbili si jej soukromí farmáři, ale i celá řada dalších firem. Tento skvělý reklamní stánek lze využít i ke zviditelnění firmy či živnosti. Hodí se na výstavy, veletrhy, skvěle se dá obrandovat. Už na počátku si zvolíte některou z barev stánku. Pak je na vás, jestli si necháte rovněž potisknout textilní panely stánku logem ev. větší reklamou.

Další benefity nůžkových stanů

Nůžkové stany se jednoduše skládají a rozkládají. Lze to zvládnout v jedné osobě. Stejně tak nenáročné jsou na převoz. Vejdou se i do malého auta a stan je velice lehkým. Skvělé je, že firma MUTTON, která tyto stany prodává, k nim drží skladem náhradní díly. Cokoliv se na stanu pokazí, jde snadno opravit. Stan vám bude sloužit mnoho let.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay

Komentáře k článku