close
barevne-kreslo

Nejen v módních výlohách na nás vykukují veselé odstíny a pestré kombinace barev oblečení, tento rozmanitý trend se začíná objevovat také u bytových doplňků a nábytku samotného. Už neplatí, že sedací souprava musí být nutně jednobarevná a k tomu barevně sladěný konferenční stolek a obývací stěna. Kuchyně už nejsou jen bílé a nebo dřevěné. Barevný nábytek získal nejprve přízeň dětí. Dětské pokoje hýří barevnými kombinacemi a jsou vhodné pro úplně maličké, děti předškolního věku i studenty.

Barevná sedačka

Velké oblibě se těší také nápady designérů na různobarevné provedení pokojů. Ať už se jedná o koupelnu, kuchyň nebo obývák, správně zvolenými barvami a kombinacemi prvků docílíte příjemného místa, kde načerpáte energii i získáte dobrou náladu. Do ložnic se obecně doporučuje fialová barva, která tlumí myšlenky a navozuje příjemný a klidný spánek. Oblíbenou kombinací je bílé dřevo a fialový dekor spolu s rafinovanými doplňky různých odstínů fialové.

Žluté křeslo

V posledních letech značně ovlivňuje trend barev tzv. styl retro a ani letos tomu nebude jinak. Stále více lidí se k tomuto stylu přiklání a pochvaluje si jeho jednoduchost. Pokud patříte mezi konzervativnější skupinu lidí a nechcete měnit celý pokoj nebo nejste příznivci přehnaných barevných kombinací, zkuste si ze začátku koupit nějaký hezký doplněk. Později se vám může zalíbit koupě nového křesla s originálním potahem, nebo postele s vysokým zdobeným čelem. Fantazii se meze nekladou.

Gc 25 0000

Barevný nábytek očekává nejen zútulnění našich domovů, veselost pokojíčků a modernější bydlení. Věříme, že stejně jako život není jenom černý a bílý, ani vaše bydlení by nemělo být jen nějakým místem, ba naopak by mělo vyjadřovat vaši představivost a kousek sebe sama.