close
pink-living-room-pictures-520×3901

pink-living-room-pictures-520x3901Barvy, barvy, barvičky… Podzim se jimi hemží, a tak bychom se o nich měli pobavit. Jen si nebudeme povídat o podzimu, ale o bytovém designu. Jaké barevné kombinace jsou teď trendy?

Barvy a interiérový design jdou ruku v ruce, stejně tako jako barvy a móda. Barvy jsou ve světě designu důležitým prvkem a v podstatě základem, který určuje, jak bude dům působit, jak nám v něm bude a jak se nám v něm bude žít. Barvy však nekomunikují jenom s námi, ale hlavně mezi sebou. Kombinace barev na nás pak křičí „Ano, spolu nám to sluší“ nebo naopak „Ne, ať tě to ani nenapadne“.

Pojďme ale rovnou k věci. Jaké trendy barevné kombinace budou na podzim našemu bytu slušet?

Klasika aneb černo-bílá

Jednou z největších klasik, co se kombinování barev týče, je černo-bílá. Přestože tyto dvě barvy jsou neutrální a kombinovat se dají s jakoukoli barvou, jsou vysoce kontrastní a jejich kombinování a aplikování v interiéru není žádnou hračkou.

Jen růžová to může být…

Ač je to trošku zvláštní, do interiérové módy přichází růžová. Vyvarujte se však jejímu přehnanému aplikování. Růžovou kombinujte s hnědou, šedou či zlatou.

Zelená uklidňuje

Hitem sezóny je také zelená, kterou můžeme kombinovat se žlutou či modrou.

Tags : bytové doplňkyvýmalba

Komentáře k článku