close
Spolupráce

V čem tkví kouzlo vestavěné skříně? Nejen ve vzhledu, ale i ve velkém úložném prostoru

vestavene_skrine2

Vestavěné skříně jsou druhem nábytku, který při zařizování domácnosti volí stále více lidí. Především je to dáno jeho pěkným vzhledem, kdy dokáže perfektně zapadnout do celkového designu jednotlivých místností. Vestavěný nábytek lze ale doporučit i z jiných důvodů.

Více úložného prostoru

Vestavěné skříně ušetří spoustu místa /
Vestavěné skříně ušetří spoustu místa /

Velkou předností, kterou se vestavěné skříně mohou pochlubit, je daleko více využitelného úložného místa, než který nabízí klasický volně stojící nábytek. Je to dáno tím, že je zde maximálně využito prostoru místnosti. Vestavěné skříně jsou zabudovány až těsně ke stěnám a stropu místnosti. I v menších prostorách se tak dá zařídit velká skříň, do níž se vejde veškeré oblečení či jiné věci, které se nehodí uskladňovat v domácnosti jen tak volně.

Přehledně tříděný vnitřek

Značnou výhodou výroby vestavěné skříně je to, že si sami navolíte, jak bude členěn její vnitřní prostor. Záleží tak je na vašich požadavcích, kolik bude mít vnitřních poliček a šuplíků. Díky tomu je interiér skříně přehledněji strukturován a ve věcích tak máte náležitý pořádek.

Možnost výroby skříně atypických rozměrů

Nechejte si vyrobit vestavěné skříně přesně na míru /
Nechejte si vyrobit vestavěné skříně přesně na míru /

Vestavěný nábytek lze vyrobit nejen v klasických rozměrech. Lze u něj zohlednit i nepravidelné rozměry místnosti. Skvěle se tak ujme třeba v podkroví, kde jsou zkosené stropy a stěny, u nichž by na klasickou skříň nebyl dostatečný prostor.

Možnost využití ve všech typech místností

Další výhodou vestavěné skříně je to, že se hodí prakticky do jakékoliv místnosti vaší domácnosti, tedy nejen do ložnice či obývacího pokoje. Ne náhodou s jejich využitím počítají bytoví architekti i v okamžiku, kdy svým klientům navrhují kuchyně na míru. Právě v kuchyni je využití vestavěné skříně zajímavým řešením, které umožňuje získat kvalitní prostor pro uskladnění nejrůznějších kuchyňských spotřebičů a pomůcek.

Jak vypadá takový moderní kuchyňský prostor, vám názorně ukazuje fotogalerie kuchyní, která obsahuje již realizované interiéry, které vyrobila společnost JN Interier. Ta patří v současnosti k předním výrobcům a prodejcům vestavěného nábytku.

Tags : moderní bydlení

Komentáře k článku