close
retro-white-ideas-for-bathroom-mirrors

Již zlá královna, macecha Sněhurky, věděla, jakou kouzelnou moc má zrcadlo. Zrcadlo může obdivovat nejen naši krásu, naše oblečení, ale i náš interiér, který se v něm odráží zrovna, když se nedíváme. Jak můžeme interiér vidět skrze zrcadlo?

Zrcadlo většinou věšíme do ložnice na skříň nebo dokonce do skříně, nad umyvadlo nebo k věšáku na chodbě. Možná je to ale chyba, možná bychom si se zrcadly mohli pohrát více a aplikovat je na vícero místech.

Zrcadlo má skvělé vlastnosti, nejen že je skvělým interiérovým prvkem, který navíc plní velmi praktickou funkci. A nejen to, zrcadlo má další výjimečnou funkci, a to opticky zvětšovat interiér. Ve skutečnosti ještě nekončíme. Nejenže zrcadlo prostor opticky zvětšuje, ale také jej prosvětluje. Díky zrcadlům tak můžete ušetřit za elektřinu.

Jak nastavit zrcadlo?

Nestačí však zrcadlo umístit do místnosti tak, jak nás napadne. Musíme si s jeho aplikací trochu pohrát. Volba správného místa nám pomůže prostor zvětšit a prosvětlit. Důležité je, aby světlo dopadalo na zrcadlo ve správném úhlu.

Dekorativní zrcadlo

Dnes se dá naprosto jednoduše pořídit nebo vyrobit dekorativní zrcadlo. Stačí koupit rám, nebo jeho obyčejný rám ozdobit.

 

Tags : bytové doplňkyzrcadlo
Markéta Vlková

The author Markéta Vlková

Leave a Response