close

Venkovní žaluzieZimní období každoročně prověří kvalitu vámi zavolené stínící techniky. Spousta lidí nedá na předokenní žaluzie dopustit, jelikož umí regulovat světlo a disponují ideálními termoizolačními schopnostmi. Právě na podzim a v zimě skrze dveře i okna uniká drahocenné teplo, jež vás stojí slušné peníze. Nápor deště, sněhu i větru ukáží, jak dobře si vaše stínící technika stojí a zda není nejvyšší čas popřemýšlet o její výměně. Rozhodnete-li se investovat do venkovních žaluzií, snížíte tak tepelné ztráty a to až o několik stupňů. Zredukujete náklady na topení. Kdo chce ušetřit a takto získané peníze využít mnohem zajímavějším způsobem, než je investovat do topení, neměl by nad pořízením venkovních žaluzií dlouho váhat.

Nepropustí vítr ani déšť

Počasí je zvláště v zimě či na podzim skutečně nevyzpytatelné. Zvolíte-li kvalitní stínící techniku, nebudete muset řešit nepříjemné a především nežádoucí únik tepla, jelikož si velice hravě poradí nejen s deštěm, ale i se sněhem či náporem větru. Vzduchová kapsa, která vznikne mezi oknem a žaluziemi zafunguje nejen jako tepelná, ale i zvukotěsná izolace. Po jejich nainstalování vás již nikdy nebude při pohodovém večerním sledování televize rušit bubnující kapky deště. A to stojí za úvahu, nemyslíte?

Ochrání vaše soukromí

V zimě a na podzim jsou dny kratší a noci delší. Velmi brzy se stmívá a pro normální chod domácnosti tak musíte v místnostech svítit. Díky tomu vzniká vysoký kontrast mezi osvíceným interiérem a temným prostředím venku. Do vašeho domova je tak zvenčí vidět a nemáte-li žádnou stínící techniku, kolemjdoucí lidí či sousedi tak mohou mít dokonalý přehled o tom, co doma právě děláte. Zkrátka jim své bydlení vystavíte jako oblečení ve výkladní skříni. Venkovní žaluzie jsou proto vítaným pomocníkem, díky kterému zachováte své soukromí.

Pohodlné ovládání z přímo z domova

Možnost ovlivnit atmosféru domova a zároveň získat pocit bezpečí je stále žádanějším prvkem. Moderní stínící techniky už jsou na tak vysoké úrovni, že pomocí integrovaných čidel navodí příjemnou atmosféru doslova za každého počasí. Patříte-li mezi milovníky pohodlí, jistě oceníte fakt, že je můžete ovládat dálkovým ovládáním, díky kterému si lehce přizpůsobíte intenzitu přirozeného světla.

Tags : stínící technikavenkovní žaluzie
Nikol Bláhová

The author Nikol Bláhová

Leave a Response