close
Spolupráce

Vraťte svému čalounění nový život díky pořádnému čištění sedaček!

sedacka1

Není Vaše sedačka to, co bývala? Je špinavá, i přes to, že jste jí zkoušeli vyčistit vlastní silou, jsou na ní skvrny, které Vám nejdou odstranit? Nebo se z ní line nějaký zápach? Chlupy od Vašeho zvířecího miláčka nejdou dolů? Nebo prostě nemáte čas, náladu nebo prostředky na její vyčištění svépomocí? Díky čištění sedaček od firmy Boček bude Vaše sedačka jako nová!

Vaše sedačka zaslouží pořádnou péči

To, že sedací souprava časem i přes veškerou snahu potřebuje odborné čištění není nic, za co by bylo třeba se stydět. I ta sebelepší hospodyňka nemá technologie a prostředky, jaké mají odborní profesionálové. Přenecháním této práce někomu zkušenému tak ušetříte svůj čas a nervy nad skvrnami, které byste nakonec možná ani neodstranili.

Hloubkové čištění

Díky technice hloubkového čištění bude Vaše sedačka, křeslo, nebo i postel opět zářit novotou. Jde o mokrou metodu, při které je propíraná plocha čištěna tlakem vody a v ní obsažených čistících látek, a následně odsávána. Použité čistící prostředky jsou navíc vysoce účinné, šetrné, ekologické a zamezují tvorbě plísní. Nabízíme také vysávání pomocí turbo rotačního kartáče, který je mimořádně účinný v odstraňování zvířecích chlupů. Nabízíme také vyčištění Vaší sedačky od roztočů a alergenů, aby bylo posezení na ní příjemné i pro alergiky. Také můžeme provést impregnaci, díky které bude Vaše sedačka odolnější proti zašpinění a nebudeme muset u Vás být brzy zpět.

I kůže si zasluhuje vyčistit

Ačkoliv kůže není vždy viditelně špinavá, i kožená sedačka a křesla si zaslouží důkladné čištění. Způsob čištění se lidí od druhu kůže, a s námi máte jistotu, že se o Vaši sedačku postará vyškolený odborník, který bude přesně vědět, jak vyčistit Vaši sedačku speciálními atestovanými přípravky a bez jejího poškození.

Zdroj obrázků: nejremeslnici.cz

Komentáře k článku