close

Každý rodič chce pro své dítě samozřejmě jen to nejlepší. Proto si hned na úvod dnešního článku položme jednu důležitou otázku: kde píšou vaše dítka úkoly? Jestliže je vaše odpověď “u jídelního stolu” pak věřte, že v tomto ohledu svá dítka zanedbáváte. Je sice pravdou, že právě začaly prázdniny a do psaní dalších domácích úkolů zbývají necelé dva měsíce, ale to neznamená, že o koupi kvalitního stolu pro vaší ratolest nemůžete uvažovat už nyní. Právě naopak je to ideální příležitost, jak být na začátek nového školního roku pečlivě připraven. Přes léto můžete obhlédnout slevy a s pomocí našeho článku tak vybrat kvalitní psací stůl, kde psaní úkolů nebude povinnost, nýbrž příjemná radost – s nadsázkou, samozřejmě. 

Stoleček pro nejmenší

Dětský psací stůl

Psací stůl nemusí být nutně jen pro psaní úkolů. Pokud doma máte menší dítko, které svou kreativní dušičku dává najevo kreslením, malováním či modelováním, pak je tento kousek pro něho jako stvořený. Stoleček je krásně barevný a veselý a v dětském pokojíčku zaručeně dodá na útulné a hravé atmosféře.

Příjemný vzhled a pohodlí

Dětský psací stůl

Přemýšlíte o koupi psacího stolu pro žáka na základní škole? Pak pamatujte, že takové dítko potřebuje nejen dostatek úložného prostoru, ale i komfort a samozřejmě jej vámi zvolený psací stůl musí i zaujmout. Proč nezkusíte vsadit na tento stylový a přitažlivě vyhlížející dětský psací stůl?

Psací stůl a spousta úložného prostoru v jednom

Dětský psací stůl

Psací stůl je jedna věc, ale psací stůl v kombinaci se skříní, to už je věc druhá. A buďme k sobě upřímní – přeci jen podobná sestava dotvoří atmosféru pokojíčku mnohem lépe, nežli jeden volně stojící psací stůl. K dostání je jak v klučičích, tak i holčičích barvách – určitě si dokážete vybrat.

Ideální kousek pro odrostlejší dítka

Dětský psací stůl

Co si budeme nalhávat – větší dítka a studenty pravděpodobně barevným psacím stolem příliš neuchvátíte. Nezoufejte, pokud máte doma puberťáka, pak je tento náš tip stvořený právě pro ně.

Tags : dětský psací stůlpsací stůl

The author Nikol Bláhová

Leave a Response