close
p1080232_w-180px

Domov je místem, kam se všichni rádi vrací, kde s radostí tráví veškerý volný čas, obklopují se věcmi, které jsou jim příjemné, zároveň se zde cítí dobře a především bezpečně. Kdo má rodinu, je pro něj bezpečí na první místě a snaží se pro to udělat maximum. Naše domovy jsou pro nás tolik cenné především pro to, že zde nacházíme pocity bezpečí i soukromí. Ve chvíli, kdy dojde ke krádeži, při které jde pachatelům spíše o hmotné záležitosti, většinu lidí ani tak nesužuje bolest ze ztráty peněz či šperků po babičce, nýbrž mnohem bolestnější je fakt, že přišli právě o tolik cenný pocit, že doma jsou před okolním světem dokonale chráněni.

Ne vždy jsou peníze jedinou ztrátou

Ačkoli zlodějům jde především o peníze či věci, které se zpeněžit dají, ne vždycky je to jediná ztráta. Kromě již zmiňovaného pocitu soukromí, nedotknutelnosti i bezpečí je představa, že se vám někdo drze přehraboval v šuplících opravdu děsivá. Velkým problémem a skutečným zásahem je odcizení dokladů či listin, na kterých se nachází privátní údaje a které mohou být kriminálními živly nepříjemně zneužity. Nejen na peníze či šperky, ale i doklady a cenné papíry je proto vhodné pořídit si trezor. Jsou zárukou spolehlivé ochrany i špičkové kvality, na kterou se budete moci s klidným srdcem spolehnout. Nenechávejte věci náhodě a buďte oproti nežádoucím situacím vždy o krok napřed!

Zamykáte se, když jdete spát?

Loupež či vniknutí do bytu či domu když nejste doma je samo o sobě dost nepříjemné a lidem, kteří s tím mají zkušenost, při sebemenší vzpomínce běhá mráz po zádech a naskakuje husí kůže. Co je možná ještě mnohem horší je skutečnost, že kriminální počiny jsou na tak vysoké úrovni, že k mnohým vloupáním dochází v noci, kdy je rodina doma a klidně spí. Odpovězte si upřímně: Zamykáte se, když jdete večer spát? Bezpečnostní dveře představují ochranu na velmi vysoké úrovni, díky kterým nepřijdete o klidný spánek a zároveň zajistíte nejen sobě, ale i celé své rodině pocit absolutního bezpečí. Chcete-li opravdu jen to nejlepší, nebraňte se investici a pořiďte si dveře Sherlock, jež disponují několikanásobným zesílením zámkové části a jistícími body, které zajišťují maximální pevnost, znemožňují roztáhnutí, vypáčení či roztrhnutí samotné zárubně. Bezpečí je velmi choulostivá věc, která může být v jednom jediném okamžiku znehodnocena.

Tags : bezpečnost

Komentáře k článku